הצהרת נגישות

אמצעי הנגישות באתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט"  והתכנים באתר הונגשו לרמת נגישות AA. תקן זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי שעוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

בין היתר, הותקנו באתר אמצעי הנגישות הבאים:

·       הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום מבית גוגל.

    באתר תוסף נגישות בצד המסך, לחיצה עליו מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה הבאים:

הגדלה והקטנת טקסט, שינוי צבע המסך לגווני אפור, שינוי ניגודיות צבעים לניגודיות גבוהה וניגודיות הפוכה, הפיכת רקע האתר לבהיר, הדגשת קישורים, שינוי פונט האתר לפונט קריא.

       תמיכה בטכנולוגיות מסייעות – אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר בצורה המיטבית ביותר, אנו ממליצים להשתמש בתוכנת קרא מסך NVDA המעודכנת ביותר.

 

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור:

אנו ממשיכים להתעדכן באופן שוטף, אך למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הגבוהה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר הדורשים מאמצי הנגשה נוספים. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר את ממשק הנגישות, להוסיף, לעדכן ולשפר אותו ואת חלקיו, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר האפשרית, ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית. במידה ואיתרתם תוכן באתר אשר אינו מונגש, הנכם מוזמנים לפנות לממונה הנגישות ואנו נטפל בפנייתכם בהקדם. 

 

פרטי רכזת הנגישות בארגון:

שם: נאוה קורן

טלפון: 04-8218088

דוא"ל: office@netlunch.co.il

 

פרסום הצהרת הנגישות:

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 06.12.2022