מערכת BI

מערכת בינה עסקית

קבלת נתונים מכל סניפי הרשתוהצגת המיגע במערכת אחת בצורה קלה וידידותית ע"י גרפים, ניתוחים והשוואות. המערכת מאפשרת ניתוח בזמן אמת ומתאימה לעסקים גדולים וקטנים כאחד תוך הסתכלות על כל שלבי המכירה מהרמה הגבוהה ביותר וירידת Drill Down עד לרמה הנמוכה ביותר. בעזרת כלי זה תוכלו לראות מגמות ולשפר מכירות בזמן אמת. המערכת זמינה בתצורה ניידת ומאפשרת לך להישאר מעודכן גם מחוץ למשרד.

גבר עובד עם לפטופ
קיוסק

קיוסק עמדה לשירות עצמי

נטלאנץ' פיתחה עבור מסעדות המזון המהיר את עמדת הקיוסק Self – Service, המתממשקת ישירות לקופת העסק ומייעלת את תהליך העבודה. עמדות לשירות עצמי הוכיחו עצמן כחידוש מהפכני בתחום המזון המהיר, הן חוסכות זמן, משאבים, כסף ובעיקר – עוזרות לתעל את כוח האדם למשימות חשובות יותר.

טאבלט

טאבלט לשירות עצמי

טאבלטים / אייפדים למלצרים יכולים לשדרג לך את העסק ולהגדיל לך את המכירות בצורה משמעותית. שימוש בטאבלט כעמדת מכירה ניידת הוא פתרון מושלם למסעדות בעלות עומס עבודה גבוה. הטאבלט ימצב את העסק שלך כעסק חדשני ומתקדם.

מערכת בונים

מערכת לניהול הזמנות ומערכת בונים דיגיטלית

שימוש במערכת לניהול הזמנות לעמדת צ'קר ומערכת בונים דיגיטלית מייצרת סביבת עבודה דינמית יותר שחוסכת זמן רב לעובדים וגורמת לתחלופה מהירה יותר של לקוחות, חוסכת כסף רב (בלאי של מדפסות, נייר, תקלות) ותורמת לאיכות הסביבה. בנוסף, המערכת יוצרת סדר בבית העסק וארגון לסביבת העבודה ומאפשרת מעקב שוטף אחרי כל הזמנה מרגע יציאת הבון ועד איסופה. מצד הלקוח, תצוגת ההזמנות מעניקה נוחות מרבית התורמת לשביעות רצונו של הלקוח ולחוויית לקוח טובה יותר עבורו.

EMV

תקן EMV

EMV – הינו תקן לסליקת כרטיסי אשראי המכילים שבב חכם המיועד להגנה על פרטי האשראי של הלקוח. מטרתו של השבב הינו לתת אמצעי אבטחה שנועד להקטין במידה ניכרת את היקף ההונאות והזיופים של כרטיסי האשראי. כרטיסי EMV רבים עדיין מכילים גם פס מגנטי כדי לאפשר תאימות לכל מכשירי הסליקה.

חנות מקוונת

חנות אינטרנטית

כחלק ממהפכת הדיגיטל, עסקים רבים פותחים כיום חנויות באינטרנט כדי להתמודד עם השינוי החל בצרכנות. העתיד הולך יותר ויותר לכיוון של קנייה דיגיטלית ולכן אנו בנטלאנץ' מציעים לכם את החנות האינטרנטית שלנו המתממשקת ישירות לקופה שלכם בעסק. בחנות תוכלו להציג את כל הפריטים שאתם מציעים למכירה בליווי של תמונות, פירוט ועוד. בנוסף, תוכלו ליהנות מניהול פשוט ומהיר של מלאי ודוחות הודות להתממשקות המלאה לקופה.

גבר עובד עם לפטופ
previous arrow
next arrow

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 6725*

דילוג לתוכן