אודות החברה

חברת נטלאנץ' ישראל בע"מ התחילה את פעילותה בשוק בשנת 2006. החברה הוקמה ע"י צוות מומחים והחלה בפיתוח פתרונות קופה ממוחשבת תוך התחשבות בצורכי השוק השונים. בתחילת דרכה נטלאנץ' פיתחה תוכנת קופה לניהול מסעדות ולאחר מספר שנים פיתחה בנוסף תוכנת קופה המתאימה לניהול עסקים קמעונאים. במהלך השנים נטלאנץ' המשיכה לפתח ולשפר את מוצריה בהתאם לצורכי השוק וכיום מוצריה נחשבים למובילים בתחום הקופות הממוחשבות וניהול העסק. 

למה דווקא אנחנו?

נטלאנץ' שמה לה דגש לאפיין את צרכיו הייחודיים של כל תחום קמעונאי בהתאם לשינויים ולהתקדמות הטכנולוגית ובהתאם לדרישות השוק. החברה עושה זאת בזכות צוות הפיתוח המקצועי העוסק מידי יום בחידוש המוצרים ומאפשר לחברה להציע פתרונות חדשניים.

נטלאנץ' מציעה מגוון רחב של קופות לעסקים, המתאפיינות בהתאמתן לסוג העסק. קופה לחנות, קופה למסעדה וקופה למזון מהיר נבדלות זו מזו בפרטים הקטנים המותאמים אישית לאופי וצורכי העסק. 

נטלאנץ' רואה לנגד עיניה את טובת לקוחותיה והצלחתם העסקית. על כן, מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד תמיכה ושירות 24/7, הנותן מענה ללקוחותיה הן בתמיכה טכנית והן בתפעול השוטף של הקופות.

לקוחות החברה נהנים משירות מהיר, אדיב, קשוב ומקצועי מעובדי החברה. לנטלאנץ' לקוחות רבים ומגוונים מקשת רחבה מאוד של עסקים, החל מעסקים קטנים בעלי קופה אחת דרך עסקים בעלי מספר רב של קופות ועד לרשתות בעלות מספר סניפים.

נטלאנץ' שמה לה דגש לאפיין את צרכיו הייחודיים של כל תחום קמעונאי בהתאם לשינויים ולהתקדמות הטכנולוגית ובהתאם לדרישות השוק.

נטלאנץ' רואה לנגד עיניה את טובת לקוחותיה והצלחתם העסקית, לכן מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד תמיכה ושירות 24/7.

לקוחות החברה נהנים משירות מהיר, אדיב, קשוב ומקצועי מעובדי החברה. לנטלאנץ' לקוחות רבים ומגוונים מקשת רחבה מאוד של עסקים.

נטלאנץ' מציעה מגוון רחב של קופות לעסקים, המתאפיינות בהתאמתן לסוג העסק. 

לוקחים את העסק שלך
צעד אחד קדימה

החברה נותנת מענה גם בתחום החומרה, ומספקת ללקוחותיה את החומרה המתאימה להם תוך התחשבות בצורכי ובהיקף העבודה של העסק. את תוכנת הקופה הממוחשבת של נטלאנץ' ניתן לרכוש יחד עם מגוון עמדות מכירה בטווחי מחירים שונים המתאימים לכל כיס. בנוסף ניתן להשיג מבחר רב של ציוד משלים לחנויות ומסעדות.

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 6725*

דילוג לתוכן